Płacz niemowlaka podczas karmienia piersią

czemu jak karmie piersia 4 miesieczny niemowlaka po kilku minutowym ssaniu niemowle placze i wypreza sie jak moge mu pomoc aby jadl spokojniej

wygląda to na wzmożone napięcie mięśni. Wymaga trochę ćwiczeń, masażu. Możliwe tez że pokarm tryska za mocno więc można spróbować wpierw trochę odciągnąć pokarmu i karmić gdy już nie tryska i nie zalewa dziecka .