Płacz, smutek i brak nadziei a depresja

Wieczny płacz , smutek, zasłonięte okna, żadnej nadziei , różne dolegliwości i coraz częste spoglądanie na Signopam- to może być depresja?

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pani dolegliwości może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą - lekarzem psychiatrą. Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

Witam,

przy pomocy kontaktu online, trudno jest przeprowadzić diagnozę, jednak opisywane prze Panią objawy sprawiają wrażenie zaburzeń depresyjnych. To bardzo cenne, że troszczy się Pani o siebie i próbuje znaleźć pomoc, opisując swoje dolegliwości teraz warto sięgnąć jak najszybciej po pomoc specjalisty i zgłosić się do psychoterapeuty lub lekarza psychiatry.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz