Płaczliwość dziecka po szczepieniu

dziecko po drugim jak i pierwszym szczepieniu po 4 godz strasznie płakało. Nie można go było przez 2 godziny uspokić. Generalnie jest pogodnym dzieckiem. Jestem przerażona. Co dalej robić i jak dalej szczepić

warto skonsultować się z neurologiem celem wykluczenia niepożądanych objawów szczepienia i ustalić dalszy kalendarz szczepień, nie podaje Pani jakimi szczepionkami dziecko było szczepione