Płaczliwość i niepokój u dziecka

córka nigdy nie spała spokojnie w nocy teraz ma prawie półtora roku i nadal nic się nie zmieniło, często popłakuje, nadal je w nocy czasami 2 razy ;/ rzuca się w łóżeczku, siada płacze, wije się wbija głowe w róg łóżeczka i czasem nie da się dotknąć bo wydziera się w niebogłosy, co się dzieje, co robić?

Witam,
Najprawdopodobniej córka w ten sposób odreagowuje stresy, lęki i niepokoje oraz inne emocje, które gromadzą się w ciągu dnia. Spróbuj zwrócić większą uwagę na to, jak wygląda dzień. Nie napisałaś wiele szczegółów (np. czy dziecko chodzi do przedszkola/żłobka i jak się z tym czuje), więc trudno jednoznacznie określić przyczynę.
Czy śpiąc z Tobą również się budzi z krzykiem? Czy w dzień zdarza Jej się podobnie zachowywać?