Płaczliwość i odczuwanie lęku bez powodu

Witam! mam 21 lat. Od ok 4 lat nie mogę poradzić sobie z płaczem. Płaczę z błahych powodów. Dodatkowo czesto -odczuwam lęk bez powodu, praktycznie bez przerwy zdenerwowanie, silne bóle głowy, bezsennośc, odruchy wymiotne.. W wieku 16 lat zdiagnozowano u mnie depresje.Miałam myśli samobójcze i jedną nieudaną próbę z tabletkami, kaleczyłam sobie przedramiona. Myślałam że sobie z tym poradziłam, ale teraz takie myśli wracają, choć staram się z nimi walczyć. Proszę o pomoc

Witam Panią
Proszę nie walczyć z myślami a przyjść na psychoterapię i bliżej przyjrzeć się swojemu życiu. Im bardziej Pani walczy tym bardziej się Pani napina, denerwuje i stresuje i myśli jest więcej. Lepiej podjąć krok w kierunku zmiany, leczenia, pracy nad sobą.
Życzę dobrej decyzji
Anna Suligowska

Jest Pani teraz w dobrym momencie, żeby podjąć terapię. U progu dorosłości są duże możliwości zmian, dysfunkcyjne wzorce i zachowania jeszcze się nie utrwaliły. Może też Pani sama za siebie decydować w kwestii leczenia. Z pomocą specjalisty poradzi sobie Pani z zaburzeniem w bardziej skuteczny i trwały sposób.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/