Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Płaczliwość i spadek libido po stosowaniu Sidretelli

Witam, Przyjmuję tabletki anty pół roku. Od 3 miesiecy Sidretella 20. Przytylam, zrobiłam sie bardzo płaczliwa i spadło libido. Rozważam odstawienie tabletek, ale nastepna miesiaczka wypada akurat w sylwestra. Jestem tetaz w trakcie 7-dniowej przerwy i chciałabym przesunąć okres. Jak powinnam to zrobić? Czy mogą sie pojawić jakieś skutki uboczne i czy ochrona zostanie zachowana? Czy moga sie pojawic jakies planie i zle samopoczucie? Pozdrawiam
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

witam, niestety tego typu objawy moga byc spowodowane antykoncpecją. Chcąc przesunąć miesiączkę kolejną wypadającą w sylwestra powinna Pani nie robić po prostu 7 dniowej przerwy i kontynuować nowe opakowanie w tym czasie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy