Płaczliwość i ulewanie u dziecka a prawidłowość jego rozwoju

Witam jestem mama 3 miesiecznego chlopca.niepokoja mnie jego zachowania.dotyka sie po twarzy i uszach i prezy sie.robi tak od poczatku.rowniez duzo ulewa jest placzliwy.ale przy tym wszystkim duzo sie usmiecha.skupia wzrok dotyka zabawki.czy to cos groznego?wszedzie sie czyta o autyzmie.boje sie o niego.mieszkamy w uk i lekarze twierdza ze jest ok ale ja im nie wierze.maly tez nie chce podnosic glowy na brzuchu.ale trzyma ja sztywno kiedy go nosze.rowniez prostuje bardzo nozki.ale nie zawsze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mając możliwość zbadania nie widzi nieprawidłowości to należy zaufać tej opinii.