Płaczliwość i wrzask u 3-miesięcznego niemowlaka

Witam Moj trzymiesieczny syn zasypia ok 18-19 godz. Budzi sie mniej wiecej co 4 godz i zjada wtedy ok 150-180 ml mleka modyfikowanego. Niestety ok 3-4 robi kupke i pomimo ze przbieram go w zaciemnionym pokoju i z nim nie rozmawiam moj syn zawsze przez nastepna godzine jest bardzo aktywny. Powrot do spania to placz i wrzaski. Poniewaz w nocy je duzo w dzien zjada co 3-4 godz tylko 90-120 ml. w dzien spi tylko dwa razy po godz.czy to nie za malo? Czy moge przestac karmic go juz w nocy?

Milena Lubowicz

W tym wieku niemowlę jeszcze powinno być karmione w nocy, szczególnie jeżeli się samo budzi i domaga. Jeżeli chodzi o spanie, to dzieci są bardzo różne i można uznać za normę ilość snu u Pani dziecka.
Pozdrawiam