Płaczliwość u 3,5-latka

Witam mam pytanie moj synek ma 3.5 roku zaczalchodzic do przedszkola pani powiedziala ze czesto placze nie chce sie bawic z dziecmi jezeki sie bawi tk tylko sam . Nie odpowiada na pytania ale to raczej wynika z tego ze ma bardzk slaba mowe. Jesli sie go o cos pyta to raczej powtarza ostatni wyraz. Pani zasugerowala mi zespol aspagera. Synek w domu bawi sie autkami uklada je rowno czasem biega po pokoju wydajac rozne dzwieki ..... lubi malowac lubi sie przytulac wskazywax przedmioty

Synek może być trochę "na uboczu" z powodu opóźnienia mowy - warto skonsultować się także z logopedą.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/