Płaczliwość u miesięcznego niemowlaka

Witam mam miesięczna córeczke i mam z nią kłopot otóż od ostatnich kilku dni płacze ciągle nie chce jeść tylko nosić na ramieniu. Przytyla w miesiąc 1kg, myślałam że ma kolke lub wzdęcia ale to nie było to podawałam jej leki na wzdęcia i kolke ale dalej płakała wieczorami od godz. 20 w dzień nie płacze w nocy ładnie śpi czasami silnie budzi na jedzenie. Konsultowalam to z lekarzem na ten temat powiedział mi ze jest przejedzona. Co mam zrobić gdyż córka dalej płacze wieczorami? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Jeśli lekarz nie stwierdził żadnej choroby to nie mogę nic doradzić. Możliwe, że przyczyną są kolki.

Pozdrawiam.