Płaczliwość w godzinach nocnych u pięciotygodniowego dziecka

Witam serdecznie. Mój pięciotygodniowy synek codziennie wieczorem tj. od ok. 20:00 do ok. 23:00 przeraźliwie płacze, piszczy, napina się. Widać, że jest strasznie zdenerwowany i nie można go uspokoić. W tym czasie ssie smoka bardzo nerwowo, wypluwa go, a za chwilę krzyczy, że go nie ma. Są momenty, że zanosi się płaczem tak strasznie, że nic nie pomaga. W tym czasie zdarza się, że go karmię (Mały jest na mleku Bebiko 1) i na czas karmienia się uspokaja, ale po chwili znów płacze. Proszę o pomoc,

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jedną z najczęstszych przyczyn nieukojonego płaczu dziecka jest kolka. Proponuję zastosować np.Espumisan i masowanie brzuszka dziecka. Jeśli problem nie będzie ustępował proszę zgłosić się do pediatry.
Pozdrawiam