Plama na skórze dłoni

Witam. Od kilku dni mam na zewnętrznej stronie dłoni plamę, która wygląda jak po oparzeniu papierosem. Nie swędzi, nie boli, ale zaczynam się niepokoić. co to może być? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Witam! Niestety nie jestem w stanie na podstawie takiego opisu stwierdzić co to jest. W dermatologii zmiany skórne muszą być dokładne obejrzane, do tego należy zebrać wywiad, aby pacjentowi pomóc. Proszę udać się do dermatologa. Pozdrawiam!