Plamica hiperergiczna a przyłuszczyca

WITAM, MÓJ 9 LETNI SYN MA PLAMY NA CAŁYM CIELE JUŻ OD 5M-CY, PRZY INFEKCJI BARDZO MU SIĘ NASILIŁY I WYLĄDOWALIŚMY W SZPITALU, PANI DOKTOR BEZ POBIERANIA WYCINKA SKÓRY (BYŁA PEWNA DIAGNOZY) STWIERDZIŁA PLAMICĘ HYPERERGICZNĄ ZAPALENIE NACZYŃ WŁOSOWATYCH. POW WYJŚCIU ZE SZPITALA BYŁO W MIARĘ OK, AŻ DO KOLEJNEJ INFEKCJI I TU INNY DOKTOR STWIERDZIŁ PRZYŁUSZCZYCĘ. NA CZYM POLEGA RÓŻNICZA, CZYM SIĘ RÓŻNI LECZENIE I JAK SIE TEGO POZBYĆ. PROSZĘ O POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.