Plamienia 4 dni po stosunku a szanse na zapłodnienie

Witam. Jestem w 20 dniu cyklu. Cykl trwa ok 28 -29 dni. W dniu owulacji jestem pewna że wtedy ja miałam ,byl to 14 dzień cyklu kochałam się z mężem. 4 dni po stosunku dostałam skurcze i pojawiło się niewielkie brązowo-krwiste plamienie (sluz) badałam dziś (6 dni po stosunku) beta hcg wynik <1.2 mlU czy możliwe abym była w ciąży ? Kiedy hcg powinno wzrosnąć ? Dziękuję bardzo za odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeszcze za wcześnie, sugeruję sprawdzić bhcg w dniu przewidywanej miesiączki.
Pozdrawiam