Plamienia a nieregularny miesiączka

Witam, mam pytanie, mam nieregularny okres zazwyczaj czasem jest co 30 dni czasem co 50 dni , ostatni okres mialam 20 listopada , przed stosunkiem zazylam pierwszy raz globulke patentex oval n , na 2 dzien mialam przez tydzien,dwa dni lekkie plamienie takie brązowe, i ustało jakoś przed swietami, teraz 4 stycznia znowu mi sie pojawia takie plamienie, czy to normalne? jestem przyzwyczajona do nieregularnego okresu,ale takie plamienia mnie nie pokoja, czy to moze byc ciaza? prosze o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić dokładną przyczynę zgłaszanych dolegliwości. Możliwe są zarówno wahania hormonalne jak i ciąża. Warto skonsultować się z ginekologiem.