Plamienia a regularność miesiączek

Witam. Od jakiegos czasu mam dziwne plamienia i strasznienie regularny, często okres. Ostatnio mialam plamienia przez 1,5 tygodnia na poczatku stycznia. Potem okres przez 5 dni, kilka dni spokoju i znowu od wczoraj brazowe plamienie. Oraz przez listopad, grudzień mialam okres co drugi tydzien. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne są powodem powyższych objawów. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa