Plamienia a staranie się o dziecko

Witam wraz z mężem staramy się o dziecko już 2 cykl. Niepokoji mnie to że mimo negatywnego wyniku testu mam bardzo dziwne menstruacje (plamienia) wyglądają jak (brudna krew) trwają na ogół 2 -3dni. Dodam że zawsze miałam bardzo bolesne i obfite miesiączki a teraz nie czuje bólów brzucha jak przy normalnej miesiączce. W ciągu tych 2 miesięcy powiékszył mi się w dolnej części obwód brzucha. Ale za.każdym razem.te plamienia występują na ogół 2 dni przed planowaną miesiączką. Czy może być to ciąża

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.