Plamienia a stosowanie Luteiny

Witam jestem we wczesnej ciąży miałam już kilka poronień biorę luteine pod język acard i aspargin. Dziś dostałam plamienia boję się,że to znowu się nie uda czy można temu jakoś zapobiec lekami? Jeśli tak to jakimi? Bardzo proszę pomóżcie mi :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku stwierdzenia krwawienia we wczesnej ciąży wskazana jest niezwłoczna wizyta w ginekologicznej izbie przyjęć.