Plamienia a strach przed ciążą pozamaciczną

Witam,mam 18 lat,ostatnią miesiączkę miałam 27 stycznia,do zbliżenia doszło pare razy ale zawsze było zabezpieczenie,robiłam test ciążowy trzy razy,ostatni wczoraj,ale każdy był negatywny.Od soboty krwawię,ale jest to krew brązowa,przypominająca bardziej końcówkę okresu,nigdy tak nie miałam,naczytałam się dużo o ciąży pozamacicznej i się strasznie boję.W moim życiu jest dużo stresu i lęku,czasami imprezuję i jest też alkohol.Od 9 marca biorę antydepresanty - seronil.Co się dzieje?

Witaj!
To ,ze dużo czytałaś na temat ciąży poza macicznej nie ma związku z tym co się z tobą dzieje . To że krew miesiączkowa jest inna, może być wynikiem wielu czynników i nie ma znaczenia że jest brązowa , bo może być taka na samym początku.organizm może różnie zareagować na leki, stres, lęki a także na alkohol. Kiedy bierzemy antydepresanty nie pijemy alkoholu , poza tym przeczytaj ulotkę , są tam działania niepożądane . Pozdrawiam

Witam, proszę wybrać się do ginekologa, ciążę pozamaciczną można wykluczyć lub stwierdzić przy pomocy badania USG dostępnego w każdym gabinecie ginekologicznym. Po co żyć w stanie niepokoju? lepiej jak najszybciej wyjaśnić sprawę.Pozdrawiam