Plamienia, bóle piersi, senność jako objawy ciąży

Mam już 1 dziecko, od ok. 2,5 tygodnia mam objawy ciąży, w środku cyklu miałam dwa dni plamienie brązowe, później zaczęły boleć mnie piersi, do tego zaparcia, częste odd. moczu i senność, zrobiłam test, wynik w p. T blada kreska, po 2 dniach powtórzyłam test, znowu wynik , w p. T już bardziej widoczna kreska, w dniu okresu zaczęłam krwawić, znów zrobiłam test, wynik -, czekam na skończenie okresu by znowu powt. test. Mam umówioną wizytę u lekarza w przyszłym tyg. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie zamieszczonego opisu stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W tym celu sugeruję wykonanie badania poziomu hormonu beta-hCG z krwi lub konsultację ginekologiczną.