Plamienia brązowe po zakończeniu okresu

Witam miałam miesiaczke 21 listopada i trwa mniej więcej 7 dni pierwsze 2 dni sa obfite a później delikatnie.od 5 grudnia zaczęły się lekkie plamienia koloru brązowego w czasie od miesiączki miałam nerwowe dni czy to cos niepokojącego ? czy z nerwów można plamic ? POZDRAWIAM Ania

witam,
jednorazowe plamienie po miesiączce nie stanowi na razie powodu do niepokoju i wizyty u lekarza.
Jeżeli ma Pani dolegliwości typu świąd, pieczenie, ból w okolicach pochwy z dodatkowymi upławami brązowymi może to być oznaką infekcji i wtedy wymagane byłoby skonsultowanie się z lekarzem ginekologiem