Plamienia ciemnej krwi przed miesiączką

Witam. poraz kolejny na tydzien przed miesiaczką dostałam plamień ciemnej prawie czarnej krwi zmieszanej ze sluzem. Duzo biegam i po wizycie u ginekokoga uslyszalam ze to około owulacji moze sie zdarzyc. A po kilku dniach znow to samo. Badanie usg wyszlo prawidlowo Proszę o pomoc, co mam robić? Miesiączki mam regularne,nie stosuje pigulek antykoncepcyjnych i juz nie wiem co może być przyczyną? Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.