Plamienia i ból brzucha po założeniu implantu antykoncepcyjnego

Witam, Mam załozony implanton antykoncepcyjny od miesiąca i po 10 dniach wystąpiły plamienia i czasem lekki ból brzucha czy powinnam się czegoś obawiać czy mimo ze mam impanton mogę zajść w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji więcej zawsze jest jakaś możliwość. W podanym przypadku jest ono raczej minimalne.