Plamienia i ból jajników a prawdopodobieństwo ciąży

witam , dnia 11 .12 kochalam sie z partnerem bez zabezpieczenia, cykle mam regularnie co 30dni. chociaz ten ostatni byl na 28dni. wydaje mi sie ze tego dnia mialam pierwszy dzien plodny. oboje z partnerem nie wiemy czy cos we mnie zostalo gdyz od razu wyszedl i doszedl poza. wczoraj tj 23.12 milam na bieliznie brazowa plamke. a kilka dni temu bolalo mnie w okolicy jajnikow. dzis juz tych plameknie mam. co to za objawy i w jakim kierunku one prowadza? prosze o szybka i konkretna odpowiedz ;)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.