Plamienia i ból podbrzusza po pierwszym stosunku

Witam. Zwracam się o radę ponieważ nie wiem co robić. Niedawno zdecydowałam się na pierwszy stosunek z chłopakiem i wtedy wszystko było w pożądku. Niewielki ból i bez krwawienia. Niestety dziś nad ranem odczuwałam ból w dolnej części brzucha (który ustąpił) i czuję silne pieczenie okolic intymnych. Częściej niż zwykle odwiedzam toaletę mimo że mój pęcherz nie jest całkowicie pełny. Zaobeserwowałam również niewielkie krwawienie podczas wizyty w WC. Proszę o radę, czy to wymaga wizyty u lekarza?

Proponuję wykonać badanie ogólne moczu i zgłosić się do ginekologa w celu wykluczenia lub leczenia infekcji dróg rodnych i pęcherza oraz ewentualnego podrażnienia sromu.