Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienia i bóle podbrzusza podczas stosowania plastrów antykoncepcyjnych

Stosuje plastry evra od roku. Od jakiegoś czasu cały czas pobolewa mnie brzuch jak przed okresem i pojawiły się plamienia. Jestem teraz w trakcie stosowania 2 plastra. Czy mogę nie naklejać 3 ostatniego i przestać stosować je na jakiś czas?
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Może Pani odstawić plastry w dowolnym momencie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy