Plamienia i brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam pytanie 3lata stosowalam diane 17lipca odstawilam tabletki . 21lipca dostalam okres ktory trwal 4 dni pozniej 6 dni po okresie zaczelam plamic moja ginekolog powiedziala ze to normalne 10 sierpnia znowu zaczelam plamic , oresu do dnia dzisiejszego nie dostalam ,z mezem nie stosujemy juz zadnego zabezpieczenia nie wiem co robic czy czekac na okres czy poprosic o jakies badania ? moja lekarka kazaal mi przyjsc jak dostane drugi normalny okres ale ile mozna czekac prosze o jakas porade

Piotr Pilarski

Przez pierwsze 3 miesiące po odstawieniu antykoncepcji jest to normalne, że cykl jest nieregularny. Proszę jeszcze trochę poczekać.

Pozdrawiam.