Plamienia i kłucie jajnika po okresie

Witam. Mam pytanie odnosnie plamienia. Współżyłam z mężem dwa dni po skonczonej miesiączce dwa razy dzien po dniu, następnie na drugi dzien dostalam dziwnego plamienia (podkreślam iż nigdy takiego czegoś nie miałam) trwa praktycznie do dziś(6dzien) Dodatkowo co trochę czuje kłucie jajników i lekki ból brzucha.Badania kontrolne u ginekologa robiłam 3tyg.temu i wszystko było wporządku. Czy mam się martwic?Proszę o pomoc. Dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co może być powodem zgłaszanych dolegliwości. Możliwe iż objawy te wynikają ze zbliżającej się owulacji.