Plamienia i krwawienia po stosunku, silny ból brzucha i napady zimnego potu

09.04.2013 urodzilam 27.062013 miałam zabieg lyzania ponieważ od porodu miałam plamienia. Pozniej było bez problemow. Od styczngie dziecko i zaczęły sie nowe objawy tzn krwawienia nieregularne często po stosunku, silny ból brzucha,napady tzw zimnego potu ...byłam uh zmian na macicy ani jajnikach ....skierował na badanie prolaktyny ale tak naprawdę to nie wiem kiedy na nie isc(między 4-6 dniem cyklu) ale ja plamie 2 razy w tygodniu.o jakiego lekarza sie skierować naginekolodzy mówią że jest ok?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badanie można wykonać w dowolnym dniu cyklu.