Plamienia i lekki ból jajników w 8 tygodniu ciąży

Witam jestem 8 tygodniu ciąży i mam plamienia i lekki ból jak by jajników byłam wczoraj na usg ale lekarz nic nie stwierdził tylko powiedział że za tydzień zrobi jeszcze usg i jak co to czyszczenie i mam tarczycę biorę eltroxin 50

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz udać na wizytę kontrolną w umówionym terminie.