Plamienia i nieregularny cykl miesiączkowy

Witam mam pytanie... otoz po 42 dniach dostalam miesiaczki ktora przebiegala normalnie i zakonczyla sie po 3 dniach natomiast 5 dnia zaczelam plamic krew brazowa ze sluzem plus bol podbrzusza 6 dnia plamienia byly koloru jasno czerwonego kolejny dzien to znowu brazowe plamienia dodam ze w maju przestalam brac tebletki antykoncepcyjne moj poprzedni cykl trwal 34 dni i robilam test ciazowy po 16 dniach od wspolzycia bez zabezpieczenia i wyszedl negatywny.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację oraz badanie u ginekologa. Być może odpowiedzialne za taką sytuacje są wahania poziomu hormonów. Nie mniej jednak nie można wykluczyć także nadżerki, polipa czy mięśniaka macicy.