Plamienia i pławy po łyżeczkowaniu

Witam, w lipcu 20 14. Dostałam pierwszą miesiączkę. We wrześniu zaszłam w ciążę i w listopadzie polonia, miałam wykonamy zabieg łyżeczkowania, na miesiączkę czekałam 2 miesiące, wcześniej cykl trwał 30 dni . Mój ostatni okres 14-18 stycznia. Teraz oczekuje na okres, 1,5 tyg szybciej przez 3 dni miałam brązowe plamienia, a teraz od 4 dni mam białe upławy, czy to normalne?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie się wypowiedzieć i jedyne co mogę doradzić to kontakt z ginekologiem.