Plamienia i śluz z pochwy po stosunku przerywanym a ryzyko zapłodnienia

Dzień dobry. mam male pytanie, z chlopakiem miałam stosunek przerywany, nasienie nie trafiło do pochwy. okres spoznia mi sie 4 dni oraz dzisiaj zauwazylam plamienie i śluz razem z krwią z pochwy. Czy moglo dojsc do zaplodnienia ?i czy to prawda ze witamina c opznia okres ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Mogło dojść do zapłodnienia. Stosunek przerywany nie jest pewna metodą antykoncepcji.
Dzisiejsze plamienia mogą oznaczać np. początek okresu więc aby rozwiać wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy.