Plamienia implantacyjne - ciąg dalszy.

Do Pani Anety Zwierzchowskiej: odpisała mi pani dziś na pytanie dotyczącego plamienia implantacyjnego - chciałam dodać, że temperatura mi cały czas rośnie, dziś jest 36,8, a co do śluzu - od tamtego dnia, jak mialam plamienie (5 dni temu) miałam ogrom śluzu przejrzystego, wodnistego, a czasem białego. Jeszcze nigdy nie miałam tyle śluzu, a od wczoraj nie ma go aż tyle.

Mam powiększone piersi i strasznie wrażliwe sutki i to jest dziwne, bo jak zanosiło się u mnie na okres, to bolały mnie całe piersi - nigdy sutki. Robiłam dziś test, ale był negatywny - pewnie to jeszcze za wcześnie. Pocieszam się tym, że w poprzedniej ciąży nie wychodziły na początku testy, a potem, jak zrobilam kolejny, to wyszła słaba kreska i się okazało, że byłam w 5 tygodniu.robie test jeszcze w czwartek rano i może będzie pozytywny. Bardzo bym chciała. Pozdrawiam.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Wymienione przez Panią objawy (duża ilość śluzu, bolesne brodawki, temperatura) wskazują na ciążę, ale na tej podstawie nie można jej jeszcze potwierdzić. Radzę przeprowadzić badanie poziomu hormonu bHCG z krwi lub wykonać test z moczu za kilka dni.

Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie!