Plamienia koloru brązowego po rozpoczęciu współżycia

Od rozpoczęcia współżycia również zmieniła mi się miesiączka tzn. zawsze przed spodziewanym okresem zaczynam plamić. A ostatnio prawie nie mam krwi tylko same plamienia koloru brązowego.Cykl w sumie mam co 28 dni. Czy jest to coś poważnego?

Elżbieta Rhone

Witam,
miesiączka może być skąpa i wyglądać właśnie w ten sposób (tzn. brązowe plamienia). Jeśli cokolwiek Panią niepokoi to proponuję udać się ginekologa.