Plamienia krwią 18 dni po miesiączce

Czy to normalne że plamię krwią po 18 dniach ostatniej mieiączki ?Dodam że nie boli mnie brzuch tylko czasem coś zakłuje z reszta wogóle rzadko mam aż tak bolesne okresy. Mam nieregularne dni tak mniej więej od 26-28 dni. Kiedyś mi się zdażylo dostac wcześniej po 24 dniach. Dodam że choruje i biore antybiotyk. Czy mam powody do nie pokoju? Może to byc nowotwór ?

Aleksander Ropielewski

Jest bardzo prawdopodobne, że krwawienie jest związane z chorobą na która obecniesię Pani leczy. Bez badania ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem.