Plamienia międzymiesiączkowe a nadżerka

Witam. Od pewnego czasu, jakies 3-4 ostatnie cykle mam plamienia miedzy miesiaczkami, a czasem nawet krwawienia. Jestem po jednym porodzie, zadnych poronien. 2dni temu bylam u ginekologa, ale rzekomo procz drobnej nadzerki(IIstopnia) nic innego nie wykryl. Po wizycie u tego lekarza dostalam spore krwawienie. Obawiam sie, ze wynik jego badania nie byl prawidlowy i dzieje sie cos powazniejszego.

Renata GrzechociĹska

Plamienie międzymiesiączkowe może być spowodowane przez nadżerkę jeśli jednak nie jest Pani przekonana, co do diagnozy proponuję ją zweryfikować u innego lekarza.