Plamienia na początku ciąży i bóle podbrzusza

Witam,ost.@ miałam 21.04.W ,maju zrobiłam test i jestem w ciąży.Do stosunku doszło 9.05. wczoraj - 18.06 mialam robione drugie usg i lekarz stwierdzil brak tetna i ponowne badanie na 22.06. Dzis-19.06 mam boly w dole brzucha i plamienia lekkie, cos w stylu poczatek @. Czy jest szansa ze do zaplodnienia doszlo pozniej niz wynika do z obliczen i tetno pojawi sie za kilka dni jak plod bedzie wiekszy?? co oznaczaja te plamienia ?? bardzo proszę o odpowiedz :((((

Lek. Tomasz Budlewski

tętno płodu zwykle da się usłyszec od 6 tyg ciąży. Raczej na tym etapie powinno byc bez problemu uwidocznione na USG. Proszę postępowac wg zaleceń lekarza.