Plamienia po Daylette i wystąpienie swędzących krostek na skórze

Witam, dostalam od ginekologa tabletki Provera w celu leczniczym, dokladnie problem byl z tym ze w jajnik był powiekszony w nim dwa pecherzyki, po tym leku jeden sie uwolnil a drugi zostal, dostalam daylette, jestem po 11 tabletce i zauwazylam od wczoraj polamienie, jest dosc obfite i co najgorsze na nogach dokladnie nad kolanami pojawily mi sie czerwone bolaco swedzace krostki i to samo na szyi i za uszami. Czy to jest normalne, czy powinam wybrac sie do ginekologa i poprosic o cos innego?

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego ginekologa aby wykonać kompleksowe badania krwi. Warto rozszerzyć diagnostykę o układ krzepnięcia. Warto odstawić ten preparat.