Plamienia po każdym stosunku i ból brzucha

Witam, mam 21lat i mam plamienia po kazdym stosunku bylam juz u ginekologa mowil ze wszystko jest ok ,bralam tabl antykoncepcyjne ale nie robilam jeszcze cytologii . doszedldo tego dosc mocny bol u dołu brzucha po orwej stronie trwający przez tydzien przed okresem . jaka moze byc przyczyna tych krwawien i bolu brzuchs. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez bezpośredniego badania pacjenta ciężko jest cokolwiek więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.