Plamienia po miesiączce podczas leczenia Duphastonem

Żeby wyregulować miesiączkę 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne. W 10.2014 roku je odstawiłam. Znowu pojawił się problem nieregularnych miesiączek. Przez 3 mies byłam leczona Orgametrilem. Po pierwszym opakowaniu pojawiły się plamienia śródcykliczne które trwały max 1 dzień. Miesiączki po każdym opakowaniu bardzo krótkie i bardzo skąpe. Teraz jestem leczona duphastonem i tydzień po normalnej miesiaczce pojawiły się plamienia ale trwa to 3 dni i wypływają skrzepy bez świeżej krwi. Co to może b

Aleksander Ropielewski

Jest to najpewniej efekt stosowania duphastonu. Jednoznacznie można to stwierdzić po przeprowadzeniu badania.