Plamienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a wyniki testów hormonalnych

witam mam 23lata.od lutego tego roku po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych mam plamienia bardzo często z niewiadomych przyczyn, zrobione mam wyniki z hormonów oto one. PROGESTERON 0,67 ng/ml TSH 3 . 2,480 mlU/l PROLAKTYNA 180mlU/l ESTRADIOL 98,71pg/ml FSH 6,3mlU/ml LH 17,2mUL/ml proszę o zinterpretowanie moich wyników badań.
23 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Interpretacja podanych wyników jest utrudniona, ponieważ nie napisała Pani w którym dniu cyklu wykonała Pani badanie poziomu estradiolu, co wyklucza możliwość interpretacji. Proszę jeszcze raz zmieścić pytanie podając dzień cyklu w którym zostało wykonane badanie.