Plamienia po okresie - czy to ciąża?

Witam,
odstawiłam tabletki antykoncepcyjne 4 miesiące temu. Od tego czasu mam bardzo regularne miesiączki i trwają od 5 do 6 dni. Tym razem również miesiączka trwała 6 dni i wszystko było w porządku.
Dzień po zakończonej miesiączce współżyłam i przez 3 dni zaobserwowałam u siebie plamienie. Najpierw miało kolor czerwony, później brązowy. Nie wiem, czym to może być spowodowane.

Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Raczej nie jest to żadne otarcie. Być może ciąża?
Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Dzień dobry!

Takie plamienie po stosunku sugeruje plamienie kontaktowe, np. z nadżerki na szyjce macicy. Kolor czerwony świadczył o świeżym krwawieniu, brązowy to zhemolizowana krew.

Czy dawno była Pani badana przez ginekologa? Warto to skontrolować i ewentualnie pobrać cytologię.

Z poważaniem