Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienia po pominiętej tabletce antykoncepcyjnej

witam, w zeszłym miesiącu zapomniałam wziąć 3 tabletek z blistra po czym przyjęłam je jednego dnia i nie zrobiłam przerwy na krwawienie tylko rozpoczęłam kolejne opakowanie. (taką wskazówkę wyczytałam od lekarza na tym portalu). niestety od kilku dni występuje u mnie plamienie, czy to coś niepokojącego?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki Stażysta/Rezydent, Łęczna
82 poziom zaufania

Witam!
Na skutek pominięcia tabletek mogło dojść do zaburzeń hormonalnych powodujących dodatkowe plamienie. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety