Plamienia po porodzie

Mam 23 lata i 7 Grudnia urodziłam córeczkę. Krwawienie trwało dość krotko, karmie piersią i mimo tego dostałam okres 7 stycznia, czyli około 4 tygodnie po porodzie. Po 6 tygodniach miałam wizytę kontrolną u ginekologa, który potwierdził, że wszystko jest w porządku i rana dobrze się goi, choć nadal mogę czuć dyskomfort (pękłam przy porodzie).
Dzisiaj jestem 2 dni po wizycie I przy podcieraniu zauważyłam, że zaczynam plamić. Używam wkładkę ale jest całkiem sucha, tylko przy podcieraniu zauważam jasnobrązową wydzielinę. Dodam tylko, że zaczęłam ćwiczyć po wizycie, ponieważ dostałam na to pozwolenie od pani doktor, jak również jeszcze nie oprawialiśmy jeszcze seksu. Czy moje upławy/plamienie jest normalne? Czy powinnam się zgłosić do lekarza?
Dziękuję za odpowiedź!

Witam serdecznie,

Jeżeli plamieniu nie towarzyszą dolegliwości bólowe podbrzusza oraz wydzielina nie ma nieprzyjemnego zapachu nie ma Pani powodów do niepokoju. Gdyby plamienia się nasiliły lub też pojawiły się inne niepokojące objawy konieczna będzie kolejna wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam