Plamienia po poronieniu i łyżeczkowaniu

Dzień dobry. Niestety 24 października trafiłam do szpitala z obumarłą ciązą, był to ósmy tydzień. Zabieg łyżeczkowania został mi zrobiony w czwartym dniu pobytu w szpitalu zaraz po poronieniu. Lekkie krwawienie plamienie utrzymywało się około 8 dni. Niepokoją mnie bardzo lekkie plamienia , które powróciły dwa dni temu. Chciałam zapytać czy to jest normalne???

Lek. Tomasz Budlewski

każde tego typu krwawienie wymaga badania gin aby móc cos więcej powiedzieć.