Plamienia po poronieniu i tabletkach na wywołanie miesiączki

Witam serdecznie.W kwietniu poronilam bylam w 5mc.Bedac na wizycie kontrolnej miesiac pozniej dostalam tabletki na wywołanie miesiaczki, tydzien po zakonczeniu dostalam miesiaczke ,trwala 5 dni byla obfita. Tydzien po tej wywolanej miesiaczce plamilam przez 2 dni mialam brazowe lekkie plamienia.(dodam ze staramy sie o dziecko).bo lekarz ,ktory mnie prowadzi kazal mi sie zglosic po 2 miesiaczce po tabletki na podtrzymanie.Czy to mozliwe ze to byla juz normalna miesiaczka.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej było to dodatkowe plamienie. Jeśli krwawienie nie pojawi się w wyznaczonym terminie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.