Plamienia po skończeniu krwawienia podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam od roku i 4 miesiecy stosuje tabletki antykoncepcyjne daylette. Od 3 miesiecy pojawiaja sie lekkie plamienia po kilku dniach od skończenia miesiaczki. Co to moze byc? Czy jestem zagrożona ciążą ?? Prosze o odpowiedź

Jeśli zażywa Pani tabletki regularnie, nie zapomina o nich, ani bardzo nie opóźnia przyjęcia tabletki, to jest Pani w pełni chroniona.
Jeśli sytuacja powtarza się w kolejnych cyklach, może trzeba pomyśleć o zmianie preparatu.