Plamienia po stosunku przerywanym a ryzyko ciąży

Witam. Uprawiałam z chłopakiem seks przerywany, jednak nie włożył on członka do końca. Dodam, że nie doszedł we mnie. Pod wieczór dostałam plamienia i od tego czasu po 5 dniach dostałam kolejnego ( nie jestem pewna czy to okres czy plamienie). A w dniu oczekiwanego okresu znów dostałam tak jakby krwawienia. Krew jest w miare normalna, czasem jasna. Mam lekkie bóle brzucha , wydaję mi się, że to wina stresu. okres powinnam dostac 26 października, a zaczęło się 28. Czy jest że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany bez zabezpieczenia może stwarzać zagrożenie zajścia w ciążę. Nie mniej jednak nie mogę jej ani potwierdzić ani wykluczyć. Proponuję wykonać test ciążowy.

Nie ma większego znaczenia, czy penis jest głęboko, czy płytko, tylko czubek...
Stosunek przerywany jest nieoptymalnym co prawda, ale jednak dość skutecznym sposobem na prokreację.
Warto o tym wiedzieć i pamiętać.
Prezerwatywy są raczej tanie i dostępne.
Pozdrawiam.