Plamienia po zastosowaniu Bromergonu

Witam! Mam taki problem gdyż 6 lutego byłam u lekarza po badaniu stwierdzil lekarz jest wszystko dobrze. Obecnie biore bromergon i odstawilam luteine. 17.02.2014 dostałam tzw. miesiączkę zaledwie 4 dni plamień brązowych a 21.02.2014 zrobiłam test wynik negatywny a dzisiaj 5.03.2014 kilku godzinne plamienie i nie wiem co sie dzieje. Dodam ze sie staramy o dziecko i dłuzszy czas nam nie wychodzi. Nie wiem co sie dzieje, wizyte mam u lekarza za 2 tygodnie. Porsze o pomoc.

To może być plamienie okołoowulacyjne.
Czemu odstawiła Pani Luteinę?
Proszę poczekać spokojnie do umówionej konsultacji o swojego ginekologa.